IKEA PURRPINGLA(306.122.54), Одяг/контейнер для постільної білизни, тканина/бежева
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 306.122.54
Відправка з 09 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий ковзання, оскільки контейнер для зберігання має ручки.
Продукт виготовлений з поліестеру, який принаймні 90% надходить від переробки.
Елемент серії Purringla, який допомагає організувати та захистити одяг та аксесуари.
Розміри відповідають рамці гардеробу PAX 75X58 см.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Не мити
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Не прасуйте.
Не мийте хімічно.
Витріть чистою сухою тканиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 28 см см |
| Властивості | З кришкою, З ручками, Складні |
| Глибина | 51 см |
| Зберігання для | Чоботи, прання, Білизна, Одяг |
| Країна-виробник | Польща |
| Розміри | Середній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 34 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,66 ₴








