

IKEA AULI / MEHAMN(896.157.93), Ковзаючі двері, алюмінієве дзеркало/2 -й синій
18 512 ₴
16 475,68 ₴
- Під замовлення
- Код: 896.157.93
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Пара розсувних дверей, які подбають про стильний вигляд вашого будинку. Деякі мають дзеркало, в якому ви будете виглядати вільно, а в інших є двосторонні панелі з різними оздобленнями, що дозволяє змінити їх зовнішній вигляд, як тільки захочете.
Гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місце після відкриття.
М'яке закриття інтегрується з путівниками і фіксує двері, коли вони рухаються по путівниках, завдяки якому вони відкриваються і закриваються повільно, тихо і тихо.
Захисна фольга зменшує пошкодження у випадку синців склянки.
Для розсувних дверей не потрібні ручки або ручки. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Панелі замінюються, тому ви можете змінити декор на частку витрат порівняно з придбанням нового гардеробу.
Поверніть панель, щоб отримати новий вигляд - кожна сторінка має різну обробку. Введіть рівномірний вигляд або різноманітність.
Установку повинні здійснювати 2 людини.
Мінімальна висота стелі: 205 см.
Підходить до системи шафи Pax.
Набір розсувних дверей та маскувальних смужок включався.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Дверне житло з путівникамиАлюміній (хв. 70% перероблений), анодований
скло, пластикова фольга
Волоконна дошка, паперова фольга
Витріть чистою зволоженою тканиною водою або скляною рідиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
Ви повинні бути обережними! Пошкоджена крайова або окреслена поверхня може спричинити раптову розтріскування/скляну тріщину. Уникайте удару збоку, адже саме там скло є найбільш чутливим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Вбудована глибина | 8.0 см |
| Висота | 201 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою, метал, Дзеркальне скло, Тарілка |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Товщина | 2.3 см |
| Ширина | 200 см см |
- Ціна: 16 475,68 ₴


