

IKEA MEHAMN(296.162.53), Ковзаючі двері, алюміній/2 -й синій
17 651 ₴
15 709,39 ₴
- Під замовлення
- Код: 296.162.53
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місце після відкриття.
Пристрій подушки фіксує розсувні двері, щоб він закривався повільно, тихо і ніжно.
Для розсувних дверей не потрібні ручки або ручки. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Темно -синій колір дверей ідентичний кольору задніх панелей та інтер’єру ящиків у меблях із серії Rådmansö.
Панелі замінюються, тому ви можете змінити декор на частку витрат порівняно з придбанням нового гардеробу.
Призначений для того, щоб бути ідеальним доповненням до меблів із серії Rådmansö, і було легко влаштувати всю спальню в цілісному стилі.
Установку повинні здійснювати 2 людини.
Мінімальна висота стелі: 205 см.
Підходить до системи шафи Pax.
Набір розсувних дверей та маскувальних смужок включався.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Дверне житло з путівникамиАлюміній (хв. 70% перероблений), анодований
Волоконна дошка, паперова фольга
Витріть чистою зволоженою тканиною водою або скляною рідиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Вбудована глибина | 8.0 см |
| Висота | 201.0 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою, метал, Тарілка |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Товщина | 2.3 см |
| Ширина | 200.0 см см |
- Ціна: 15 709,39 ₴


