

IKEA BESTÅ(996.120.82), Поєднання настінних шаф, Білий/Björköviken пофарбований дубовим шпоном
16 910 ₴
15 049,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 996.120.82
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Двері захищають та додають стиль; Виберіть ті, які підходять до вашого будинку.
Двері відчиняються після легкого натискання і закриваються тихо і обережно, оскільки петлі мають як функцію відкриття кнопки, так і плавне закриття.
Полиці можна регулювати, щоб ви могли відповідати місця для зберігання залежно від ваших потреб.
Навантаження корпусу, що висіла на стіні, залежить від матеріалу, з якого будується стіна.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
ВІДКРИТТЯ БЕСТО в наборі.
3 регульовані полиці включені.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ВипадокДСП та волоконна дошка з наповненням стільника (100% переробленого паперу), паперова фольга, паперова фольга, пластиковий край, пластиковий край, пластиковий край
ДСП, паперова фольга, паперова фольга, пластиковий край, пластиковий край, пластиковий край
Волоконна дошка, паперова фольга, пластикова фольга
Оцинкована сталь
ДСП, паперова фольга, пластиковий край, пластиковий край, паперова фольга
сталь, нікелеве покриття
ацетальний матеріал
Волоконно -дошка, дубовий шпон, пляма, пофарбований акриловий лак, дубовий шпон
Витріть чистою, вологою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 38 см см |
| Глибина | 22 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 13 кг |
| Ширина | 180 см см |
- Ціна: 15 049,90 ₴


