IKEA REGNSKUR / SUNNEBY(993.925.32), підвісний світильник, білий
1 648 ₴
1 466,72 ₴
- Під замовлення
- Код: 993.925.32
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Цей підвісний світильник із круглим білим текстильним абажуром і відповідним шнуром випромінює рівне декоративне світло, яке створює затишну атмосферу. І його легко взяти з собою додому, оскільки абажур упакований у плоску картонну коробку.
Його легко взяти з собою додому, так як абажур упакований в плоску картонну коробку.
Абажур можна легко зняти і випрати в пральній машині.
Тканинний чохол, який поширює розсіяне і декоративне світло, створить м'яку, затишну атмосферу у вашому домі.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E27.
Стаціонарна установка.
Призначений для підвішування на стелі.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевої влади.
Абажур підвісної лампи97% поліестер, 3% еластан
сталь, оцинкована сталь
Полікарбонат
Поліпропіленовий пластик
Полікарбонат, синтетичний каучук
Полікарбонат / ABS пластик
Очистіть щіткою для пилу.
Машинне прання максимум 40 ° C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Сушити в сушильній машині при низьких температурах (макс. 60 °C).
Праска максимум 110 °C.
Витріть насухо чистою тканиною
Продукт має маркування CE.
Абажур підвісної лампиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 46 см см |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Діаметр | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 22 Ватів |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Загальне освітлення |
- Ціна: 1 466,72 ₴








