IKEA KOLBJÖRN(992.916.46), книжкова шафа зовнішня/внутрішня
8 637 ₴
7 686,93 ₴
- Під замовлення
- Код: 992.916.46
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Можна використовувати всередині чи зовні
Подяка з регульованими ніжками, він також стійко стоїть на нерівній підлозі.
Книжкова шафа міцна, легко миється та нержавіє, оскільки виготовлена з оцинкованої сталі з порошковим покриттям.
Можна використовувати всередині та на вулиці.
Залежно від місцевих умов продукт можна переробляти або відновлювати енергію після використання.
Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Можна використовувати всередині та на вулиці ..
Залежно від місцевих умов продукт може бути перероблений або перероблений для відновлення енергії після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 162 см см |
| Глибина | 35 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 25 кг |
| Ширина | 80 см см |
- Ціна: 7 686,93 ₴










