IKEA SUNDSÖ(705.841.88), Кабінет, Зовнішній антрацит/інтер’єр
5 186 ₴
4 615,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.841.88
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Міцний, універсальний кабінет, який буде ідеальним на балконі, у передпокої чи у ванній кімнаті.
Може використовуватися всередині або зовні
Завдяки регульованим ногам він також стоїть стабільно також на нерівномірному поверсі.
Сталева поверхня з порошковим покриттям міцна і проста в чистоті.
Перевірені та затверджені для використання в громадських місцях, таких як ресторани, тож ви можете бути впевнені, що він довговічний і витримує інтенсивне, щоденне використання.
Шафу на дві регульовані полиці, на дверях можна встановити як зліва, так і вправо.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Сиробу в цьому продукті можна переробити. Перевірте правила переробки у своїй комуні та перевірте, чи є станції переробки у вашому районі.
Ви можете використовувати в кімнатах та на відкритому повітрі.
Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
сталь, поліефірне порошкове покриття
Поліетиленовий матеріал, неодім
сталь, поліпропілен, оцинкований матеріал
Витріть, щоб очистити м’якою тканиною, просоченою у воді, а при необхідності легкий пральний агент або мило.
Шафа призначена лише для розміщення на підлозі, а не для того, щоб повісити на стіну.
Шафа повинна бути прикріплена до стіни. Дірки на задній панелі сприятимуть цьому.
Кабінет був перевірений на використання офісу та відповідає вимогам довговічності та стабільності, зазначених у таких стандартах: EN 14073, EN14074, ANSI/BIFMA X5.9 та ISO-7170.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 86 см см |
| Властивості | З дверима |
| Глибина | 35 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 25 кг |
| Ширина | 60 см см |
- Ціна: 4 615,54 ₴









