IKEA STOCKHOLM 2025(405.865.08), Телевізійна лавка з розсувними дверима, Окл Дуб
25 813 ₴
22 973,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.865.08
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Стильний кивок на скандинавський дизайн. Лавка телевізора Стокгольма 2025 вражає своєю прекрасною обробкою та елегантністю, і в той же час вирішує проблему захаращення в кабелях та інших мультимедійних гаджетах.
Розсувні двері дозволяють встановити предмет меблів там, де це потрібно, і насолоджуватися більшою поверхнею, щоб поставити меблі, оскільки двері відкривача не трапляються на поверхню підлоги.
Телевізійна шафа стоїть стабільно навіть на нерівномірному поверсі, оскільки він має регульовані ноги.
Матовий шпон надає кожному продукту унікальний вигляд та особистий характер.
Регульовані полиці дозволяють адаптувати простір до власних потреб у сховищі.
Телевізійна шафа повинна бути трохи ширшою, ніж телевізор на ньому. Цей шафа підходить для телевізора з діагональною до 70 дюймів. Ви можете вибрати більший телевізор, якщо його вага не перевищує конкретного максимального верху стільниці.
Верхня панель шафи RTV призначена для телевізора з максимальною вагою 40 кг.
Слід прикріпити до стіни. Різні типи стін потребують різних кріплень. Використовуйте кріплення, придатні для стін у вашому домі - продаються окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, твердий дуб, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак
ДСП, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, кромка паперу
ДСП, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, папір
Волоконна дошка, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак
Суцільний дуб, безбарвний акриловий лак
Літа -береза, твердий бук, дубовий шпон, безбарвний акриловий лак, паперова фольга
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56.2 см см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 42.0 см |
| Двері | Розсувні двері |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага телевізора | 40 кг |
| Матеріал | Дуб |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 178.8 см см |
- Ціна: 22 973,57 ₴








