


IKEA NÄSINGE(005.874.92), Складна таблиця, білий
17 326 ₴
15 420,14 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.874.92
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Цей стіл з 4 стільцями можна легко розширити для 6 осіб, використовуючи додатковий верх, що зберігається під стільницею.
Додаткове крило можна легко вставити для розширення столу, і його однаково легко видалити та приховувати під стільницею, коли гості йдуть додому.
Додатковий верх збільшує навіс на кожному кінці таблиці, створюючи широкий простір для двох додаткових людей на коротших кінцях.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Місце для 4-6 людей.
4 пластикові ноги кріпляться для захисту підлоги від малюнка.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, акрилова фарба, меламінова фольга, пластиковий край, фарба
міцна деревина, клей, акрилова фарба
тверда деревина, клей
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 75 см см |
| Властивості | Розсувний |
| Довжина: | 130 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 6 місць |
| Максимальна довжина | 190 см |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 80 см см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 420,14 ₴


