

IKEA VIHALS(095.212.08), полиця/скляні двері, темно-сірий/прозоре скло
20 630 ₴
18 360,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.212.08
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Різні типи стін вимагають різних кріпильних пристроїв. Використовуйте шурупи та болти, що підходять для стін вашого будинку.
Ручки у комплекті.
ДСП, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДСП, Пластикова кромка, Акрилова фарба.
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба, Поліетиленова плівка, Паперова плівка
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, щоб всі деталі кріплення були правильно затягнуті, і затягуйте їх при необхідності.
Меблі слід прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що додається.
Звертатись обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня можуть призвести до раптового руйнування або розтріскування скла. Уникайте ударів збоку - тут скло найчутливіше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 90 см см |
| Глибина | 37 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 15 кг |
| Ширина | 190 см см |
- Ціна: 18 360,70 ₴


