

IKEA VIHALS(205.428.79), вітрина з розсувними дверцятами, темно-сірий
10 389 ₴
9 246,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.428.79
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Серія зберігання VIHALS має єдиний зовнішній вигляд, який поєднує кімнати по всьому будинку. Шафа зі скляними дверцятами легко впишеться у невеликий простір. Його також можна поєднувати з іншими елементами VIHALS для створення нестандартного рішення.
Регульовані полиці підвісної, олять легко адаптувати простір до ваших потреб у зберіганні.
Використовуйте по всьому будинку окремо або разом з іншими меблями VIHALS.
Скляні дверцята не підвісні, олити предметам припадати пилом і при цьому залишиться видимою.
Розсувні двері у відкритому стані зовсім не займають місця.
Каркас легше зібрати завдяки продуманій конструкції з клиновими штифтами, які зручно вставляються в попередньо просвердлені отвори.
Різні типи стін вимагають різних кріпильних пристроїв. Використовуйте шурупи та болти, що підходять для стін вашого будинку.
Ручки у комплекті.
ДСП, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДСП, Пластикова кромка, Акрилова фарба.
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба, Поліетиленова плівка, Паперова плівка
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, щоб всі деталі кріплення були правильно затягнуті, і затягуйте їх при необхідності.
Меблі слід прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що додається.
Звертатись обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня можуть призвести до раптового руйнування або розтріскування скла. Уникайте ударів збоку – тут скло найчутливіше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 90 см см |
| Глибина | 37 см |
| Двері | З дверима, Скляні двері, Розсувні двері |
| Колір | Сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Навантаження на полицю | 15 кг |
| Ширина | 95.2 см см |
- Ціна: 9 246,21 ₴


