


IKEA VIHALS(895.212.14), полиця/скляні двері, темно-сірий/прозоре скло
27 501 ₴
24 475,89 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.212.14
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Різні типи стін вимагають різних кріпильних пристроїв. Використовуйте шурупи та болти, що підходять для стін вашого будинку.
Ручки у комплекті.
Шафа-вітрина з розсувними дверцятамиДСП, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДСП, Пластикова кромка, Акрилова фарба.
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба, Поліетиленова плівка, Паперова плівка
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
ДСП, Акрилова фарба, Паперова плівка, Пластикова кромка
ДСП, фарба, пластикова кромка
ДСП, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова кромка
ДВП, поліетиленова плівка
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, щоб всі деталі кріплення були правильно затягнуті, і затягуйте їх при необхідності.
Меблі слід прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що додається.
Звертатись обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня можуть призвести до раптового руйнування або розтріскування скла. Уникайте ударів збоку – тут скло найчутливіше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61 кг |
| Вантаж / мала полиця | 9 кг |
| Висота | 90 см см |
| Глибина | 37 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження / велика полиця | 15 кг |
| Ширина | 285 см см |
- Ціна: 24 475,89 ₴


