



IKEA SCHERSMIN(005.997.96), протока та наволочка, Сірий -Грей
2 758 ₴
2 454,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.997.96
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
У постільних підставах, Шерсмін від дихаючого, затишного мусліну, ви нічого не відчуєте серед м'яких, пухнасті хмар. Продукт виготовлений із 100% дихаючого органічного бавовни з GOTS (глобальним органічним текстильним стандартом) сертифікат.
Виготовлений із 100% органічної бавовни з GOTS (Глобальний органічний текстильний стандарт) сертифікат.
Бавовна - це м'який натуральний матеріал, який дихає, поглинає вологу і приємний на дотик.
Муслінова тканина з вільним переплетенням має гофровану, повітряну текстуру, приємну на дотик.
Кришка ковдри з пластиковими засувками внизу.
Подушка з конверт -застібкою.
Кількість ниток: 98 нитків/см² або 250 ниток/дюйм².
Щільність означає кількість ниток на квадратний см або квадратну тканину. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Органічна бавовна з сертифікатом GOTS: 158887.
Муслін може розтягуватися під час використання, але після промивання він поверне свою первісну форму. Щоб зберегти гофровану текстуру, не прасуйте матеріал.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна
Миття до 60 ° С у пральній машині звичайна програма.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в барабанні сушарку, нормальну температуру (макс. 80 ° C).
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість наволочок | 1 шт |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 150 см |
| Щільність нитки: | 250/дюйм2 |
| Якість | Муслін |
- Ціна: 2 454,62 ₴


