IKEA SEGERÖN(495.777.50), Кут з подушкою, Зовнішній білий/бежевий/frösön/duvholmen бежевий
13 268 ₴
11 808,52 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.777.50
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кут, садова секціяПодушка внутрішньої сидіння
Рама сидіння/ рамка спинки:
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
Шнур:
100% поліестер
Notrans:
Покриття подушки сидіння/ кришки на спині кутової секціїсталь, поліефірне порошкове покриття
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Покриття:
100% поліпропілен
Наповнення:
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Наповнення, ядро:
Внутрішня подушка спинкаВисока еластична поліуретанова піна (холодна піна)
Покриття:
100% поліпропілен
Наповнення:
100 % поліестер (100 % перероблена), поліуретанова піна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 76 см см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 76 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 76 см см |
| Ширина сидіння | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 808,52 ₴


