IKEA GÖRSNYGG(105.959.48), мішок
315 ₴
280,35 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.959.48
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ідеальне рішення для зберігання та перевезення білизни або сухих відходів для переробки.
Сумку можна носити двома способами - SAPA або на спині з довгими ремінцями на плечах.
Рюкзак залишається стабільним на місці, оскільки ремінці на плечах можуть бути легко регульовані.
Ви можете легко упакувати його, зняти його і подивитися, що є в сумці, адже блискавка проходить уздовж однієї з довгих сторін.
Легко зберегти чистота, просто протріть вологою тканиною.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% поліпропілен (хв. 70% переробляється)
100% поліпропілен (хв. 90% переробляється)
ацетальний матеріал
Не мити
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Не прасуйте.
Не мийте хімічно.
Вимийте теплою водою.
Витріть м’якою тканиною, змоченою водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 72 л |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 60 см см |
| Глибина | 30 см |
| Колір | білий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 40 см см |
- Ціна: 280,35 ₴









