



IKEA SEGERÖN / LÅGASKÄR(095.777.52), Меблевий набір 3-х осіб, Зовнішній білий/бежевий/frösön/duvholmen бежевий
47 252 ₴
42 054,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.777.52
Відправка з 09 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
1 людина, садова секціяРамка сидіння:
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
Спинка кадр/ notrans:
сталь, поліефірне порошкове покриття
Шнур:
Кут, садова секція100% поліестер
Рама сидіння/ рамка спинки:
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
Шнур:
100% поліестер
Notrans:
Подушка подушки/ покриття подушки/ кришки спинки на задній частині кутової секціїсталь, поліефірне порошкове покриття
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Покриття:
100% поліпропілен
Наповнення:
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Наповнення, ядро:
Внутрішня подушка -спинкаВисока еластична поліуретанова піна (холодна піна)
Покриття:
100% поліпропілен
Наповнення:
Кава, садовий стіл100 % поліестер (100 % перероблена), поліуретанова піна
Подушка:
Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття
Дно:
Поліпропіленовий матеріал (хв. 20% перероблений)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Склад килима | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 76 см см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 124 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 186 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 054,28 ₴


