

Настільна лампа TWIST у формі гриба, металева, висота 54 см - біла
8 676,86 ₴
- Під замовлення
- Код: 95446
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа-гриб TWIST - сучасний дизайн, елегантний і практичний
- Сучасний дизайн: Настільна лампа-гриб TWIST - це поєднання елегантності та сучасності, яке додасть характеру будь-якому інтер'єру. Його унікальна вигнута ніжка і великий грибоподібний абажур привертають увагу і стають центральною точкою композиції.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з металу, забезпечує довговічність і стабільність, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання. Міцна конструкція гарантує тривале використання без побоювання пошкоджень.
- Практичні розміри: Завдяки висоті 54 см і діаметру 31 см лампа ідеально підходить для робочого столу, тумбочки або у вітальні. Його компактний розмір дозволяє легко адаптувати його до різних просторів.
- Просте підключення: Лампа живиться від мережі, що забезпечує зручність використання. Довжина кабелю 180 см дозволяє вільно розмістити світильник в будь-якому місці кімнати.
- Універсальність використання: Завдяки можливості використання лампи E27 (лампочка не входить в комплект) лампа TWIST дозволяє регулювати інтенсивність світла відповідно до індивідуальних потреб. Ідеально підходить для роботи, відпочинку або як тонке декоративне освітлення.
| Довжина кабелю | 180 см |
|---|---|
| Gpsr | 04 |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | білий |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 15 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Діаметр (см) | 31 |
| Зріст (см) | 54 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 676,86 ₴


