Настільна лампа KRISTA, 64 см
6 614,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 90427
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа KRISTA – стильне освітлення з елегантною обробкою
- Унікальний дизайн: настільна лампа KRISTA поєднує золотий метал із рожевим абажуром, створюючи стильний і сучасний акцент у будь-якому інтер’єрі.
- Геометричні лінії: металеві прикраси з чистими геометричними лініями додають вишуканості та елегантності, поєднуючись із різними типами меблів.
- Розміри абажура: Абажур діаметром 33 см і висотою 22 см ідеально розсіює світло, створюючи приємну атмосферу в кімнаті.
- Функціональність: Чорний кабель довжиною близько 100 см забезпечує зручне підключення світильника в різних місцях будинку.
- Універсальність використання: Ідеально підходить для вітальні, спальні чи офісу, лампа KRISTA привносить тонке світіння та тепло в будь-який інтер’єр.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 100 см |
| Гвент | E27 |
| Колекція | КРИСТА |
| Домінуючий колір | рожевий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 33 |
| Зріст (см) | 64 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 614,82 ₴








