Настільна лампа SHROOM у формі гриба, Ø 25 см
4 906,12 ₴
- Під замовлення
- Код: 90489
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа гриб SHROOM від бренду Leitmotiv - елегантний дизайн і сучасний стиль
- Елегантний дизайн: Настільна лампа-гриб SHROOM діаметром 25 см і висотою 30 см є ідеальним поєднанням сучасного стилю та функціональності. Його форма нагадує чарівний сучасний гриб, який додасть вашому інтер'єру трохи магії та неповторності.
- Високоякісні матеріали: лампа SHROOM, виготовлена з міцного металу, стійка до пошкоджень, що гарантує незмінно гарний зовнішній вигляд протягом багатьох років.
- Практичний кабель: Довжина кабелю становить 180 см, що дозволяє вільно розмістити лампу в будь-якому місці. Чорно-білий кабель додає лампі елегантності та стилю.
- Універсальне джерело світла: лампа оснащена двома цоколями E14, що дозволяє використовувати лампочки з максимальною потужністю 25 Вт кожна, забезпечуючи достатнє освітлення для читання, роботи чи відпочинку.
- Надійний бренд: продукт відомого бренду Leitmotiv, відомого високою якістю та інноваційним дизайном. Довіртеся досвіду та стилю кожної лампи цього бренду.
| Довжина кабелю | 180 см |
|---|---|
| Домінуючий колір | чорний |
| Колір шнура живлення | чорно-білий |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Діаметр (см) | 25 |
| Зріст (см) | 30 |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 906,12 ₴







