Настільна лампа-триноги TRIPLY, 57 см
6 063,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 90431
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа на штативі з золотими акцентами - сучасний стиль із класичною елегантністю
- Сучасний дизайн: настільна лампа TRIPLY — це поєднання сучасного стилю з класичним виглядом, ідеально підходить для будь-якого інтер’єру, додаючи йому унікальний характер.
- Високоякісні матеріали: виготовлено з міцного металу, що забезпечує довговічність і міцність конструкції, гарантуючи надійність протягом багатьох років.
- Оптимальні розміри: Висота лампи 57 см, а діаметр абажура 28 см, що робить її ідеальною для розміщення на столі, комоді або тумбочці.
- Універсальність використання: завдяки своєму елегантному зовнішньому вигляду світильник добре підійде для вітальні, спальні та офісу, створюючи затишну атмосферу в будь-якій кімнаті.
- Естетична обробка: білий абажур із тонкими золотими акцентами надає лампі вишуканого вигляду, роблячи її стильним доповненням до будь-якого інтер’єру.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 100 см |
| Гвент | E27 |
| Колекція | ПОТРІЄТЬСЯ |
| Домінуючий колір | білий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 28 |
| Зріст (см) | 57 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 063,57 ₴







