Торшер-штатив TRIPLY, 154 см
13 229,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 90430
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер на штативі з тканинним плафоном - ніжні золотисті акценти в інтер'єрі
- Стильний дизайн: торшер TRIPLY — це поєднання сучасного стилю з класичним виглядом, ідеально підходить для будь-якого інтер’єру та додає йому унікальний характер.
- Високоякісні матеріали: Виготовлений із міцного металу, забезпечує тривале використання та стабільність, що гарантує надійність протягом багатьох років.
- Оптимальні розміри: Завдяки висоті 154 см і діаметру 61 см лампа ідеально вписується в різні простори, не займаючи надто багато місця.
- Золоті акценти: білий абажур із тонкими золотими деталями та золотистими ніжками ламп додає елегантності та вишуканого стилю, роблячи його унікальним декоративним елементом.
- Універсальність використання: завдяки своєму елегантному зовнішньому вигляду світильник добре підійде для вітальні, спальні та офісу, створюючи затишну атмосферу в будь-якій кімнаті.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 150 см |
| Гвент | E27 |
| Колекція | ПОТРІЄТЬСЯ |
| Домінуючий колір | білий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 61 |
| Зріст (см) | 154 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 229,82 ₴







