Настільна лампа FRIDA з основою у смужку, Ø 28 x 47 см
3 674,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 102277
Відправка з 14 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна настільна лампа FRIDA в зелену смужку – стильна керамічна основа з унікальним дизайном, яка додає характер будь-якому інтер’єру
- Стильний керамічний цоколь: Настільна лампа FRIDA вирізняється унікальною керамічною основою із зеленими смугами на бежевому тлі, що надає їй характеру та робить її центром будь-якого інтер’єру.
- Практичні розміри: Завдяки висоті 47 см і діаметру 28 см лампа ідеально поміститься на столі, робочому столі чи тумбочці, пропонуючи потрібну кількість світла в будь-якій кімнаті.
- Високоякісні матеріали: виготовлена з кераміки та текстильного абажура, лампа забезпечує довговічність та елегантність, і в той же час її легко чистити.
- Функція живлення: Світильник живиться від мережі, а довжина кабелю 120 см дозволяє гнучко розташувати в кімнаті, що полегшує облаштування простору.
- Універсальність використання: Завдяки нитці E14 і максимальній потужності 60 Вт лампа FRIDA дозволяє використовувати різні лампочки, що дозволяє регулювати інтенсивність світла відповідно до індивідуальних потреб користувача.
| Безпека - інформаційна піктограма | Маркування CE |
|---|---|
| Частота | 50 Гц |
| Довжина кабелю | 120 см |
| Гвент | E14 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | зелений |
| Колір шнура живлення | білий |
| Домінуючий матеріал | кераміка |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Діаметр (см) | 28 |
| Ширина (см) | 28 |
| Зріст (см) | 47 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 674,82 ₴








