Торшер-штатив ARTHUS, 163 см
7 790,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 96751
Відправка з 14 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер ARTHUS з полицею і золотою рамою - стильний дизайн, що поєднує сучасність з елегантністю
- Стильний дизайн: Торшер-тринога ARTHUS висотою 163 см поєднує в собі сучасність і елегантність, ідеально вписуючись в різні інтер'єри. Його золотистий металевий каркас і білий абажур створюють гармонійне ціле, яке приваблює погляди.
- Функціональність: завдяки додатковій поличці світильник ARTHUS не тільки освітлює простір, але й пропонує місце для дрібних аксесуарів, книг і прикрас. Це ідеальне рішення для людей, які цінують практичність у щоденному використанні.
- Високоякісні матеріали: лампа з металу забезпечує довговічність і стабільність, а тканинний абажур гарантує м'яке приємне світло. Матеріали, які використовуються у виробництві, легко підтримувати в чистоті, що полегшує щоденний догляд.
- Просте збирання: лампу ARTHUS легко зібрати, і для її складання потрібно лише 10 хвилин. Завдяки цьому ви швидко створите затишну атмосферу у своєму інтер'єрі без зайвих ускладнень.
- Універсальність використання: Ідеально підходить для вітальні, спальні чи офісу, лампа ARTHUS адаптується до різних стилів розташування. Його універсальність робить його не лише джерелом світла, але й стильним декоративним елементом у вашому домі.
| Частота | макс. 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 180 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | білий |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Матеріал дроту | ПВХ |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 48 |
| Зріст (см) | 163 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 790,82 ₴








