Бамбуковий кошик для білизни LUND з кришкою та знімним мішком, 60 л
2 756,07 ₴
- Під замовлення
- Код: 104225
Відправка з 12 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бамбуковий кошик для білизни 60 л зі знімним мішком - практичне рішення для зручного транспортування брудного одягу
- Практичність і функціональність: Кошик для білизни LUND об'ємом 60 л - ідеальне рішення для зберігання брудного одягу. Завдяки знімному мішку ви можете легко перенести білизну в пральну машину, що значно полегшить повсякденні обов’язки.
- Високоякісні матеріали: Кошик виготовлений з натурального бамбука не тільки естетичний, але також міцний і стійкий до пошкоджень. Крім того, матеріал простий у догляді, що забезпечує тривале використання.
- Стильний дизайн: бежевий колір і сучасний зовнішній вигляд дозволяють кошику ідеально вписуватися в різні інтер'єри, від ванної кімнати до спальні. Його елегантна форма додає шарму будь-якій кімнаті.
- Легко підтримувати в чистоті: внутрішній мішок із суміші поліестеру та бавовни можна прати при 30°C, що полегшує підтримку гігієни. Ви також можете протерти кошик вологою тканиною, щоб зберегти його свіжим.
- Зручне використання: кошик має розміри 40 x 40 x 57 см, що робить його компактним рішенням для невеликих приміщень. Крім того, максимальна вантажопідйомність 20 кг робить його достатньо міцним, щоб вмістити велику кількість білизни.
| Довжина (см) | 40 |
|---|---|
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Максимальне навантаження | до 20 кг |
| Домінуючий матеріал | бамбук |
| Матеріал тканини | 55% поліестер, 40% бавовна, 5% віскоза |
| Ємність (мл) | 60000 |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Ширина (см) | 40 |
| Зріст (см) | 57 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Бамбук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 756,07 ₴









