

Балконна штора CELIAN, 300 x 260 см - 300 x 280 см
2 967,38 ₴
- Під замовлення
- Код: 96188
Відправка з 12 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штори CELIAN 300 х 260 см, 300 х 280 см з поліестеру з металевими акцентами - елегантний дизайн і легкість у догляді
- Високоякісний матеріал: Штора CELIAN виготовлена з 100% поліестеру, що забезпечує її довговічність і легкість у догляді. Завдяки щільності 125 г/м² матеріал легкий і водночас стійкий до пошкоджень.
- Елегантний дизайн: біла штора з металевими акцентами та сріблястими люверсами чудово впишеться в різноманітні інтер’єри. Його витончений вигляд додасть легкості та свіжості будь-якій кімнаті.
- Практичні розміри: доступна у великих розмірах, штора ідеально підходить до великих балконних вікон, забезпечуючи належний захист від сонця та сторонніх очей.
- Простий у догляді: за шторою CELIAN легко доглядати - її можна прати при 30°C і прасувати при максимальній температурі 110°C. Завдяки цьому він довше збереже свій зовнішній вигляд.
- Проста система підвіски: завдяки системі стрижнів установку штори відбувається швидко та без проблем. Ви можете легко відрегулювати його положення відповідно до своїх потреб, що підвищує комфорт використання.
| Сертифікат | Надійний текстиль |
|---|---|
| Вага в грамах (г/м²) | 125 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | білий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 300 x 260 см |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Система підвіски | палка |
| Ширина (см) | 300 |
| Зріст (см) | 260, 280 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 967,38 ₴


