

SOLANGE блискуча декоративна наволочка для вітальні, з тисненим візерунком, коричнева - 40 x 40 см
459,19 ₴
- Під замовлення
- Код: 80565
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коричнева гламурна наволочка - відкрийте для себе елегантність колекції SOLANGE
- Високоякісний матеріал: наволочка виготовлена зі 100% поліестеру, що гарантує її довговічність і стійкість до пошкоджень.
- Елегантний дизайн: наволочка має тиснений візерунок, який додає їй унікальний характер і стиль.
- Безпечний для здоров’я: продукт має сертифікат Trustworthy Textiles, який підтверджує його безпечність для здоров’я та навколишнього середовища.
- Простий у догляді: наволочку легко чистити – її можна прати при температурі до 30°C і прасувати при температурі до 110°C.
- Універсальні розміри: наволочка доступна в двох розмірах: 40 х 40 см і 60 х 60 см, тому її можна пристосувати до різних розмірів подушок. Наволочка поставляється без наповнювача.
| Сертифікат | Надійний текстиль |
|---|---|
| Довжина (см) | 40 |
| Вага в грамах (г/м²) | 100 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 40 x 40 см |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 40 |
| Зріст (см) | 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459,19 ₴


