Сучасна сіра штора - ефект бохо у вашому вікні
- Штора для вітальні AMANI Унікальна штора, яка ідеально підходить для вітальні в стилі бохо або японського стилю. Натуральний колір ідеально імітує структуру та зовнішній вигляд білизни.
- Модель доступна в двох розмірах: Ви можете вибрати розмір штори 140 x 280 см або 140 x 240 см, щоб вона ідеально підходила до вашого вікна.
- Бохо, сільський стиль: бохо та сільські штори, які додадуть шарму вашому інтер’єру.
- Виготовлений з вуалі: вуаль красивого сірого відтінку, що надає елегантності та делікатності.
- Оснащений металевими втулками: штора має металеві втулки, які полегшують її підвішування на карнизі.
| Довжина (см) | 280 |
|---|---|
| Вага в грамах (г/м²) | 75 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 140 x 280 см |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 140 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102,32 ₴





