IKEA UPPDATERA (694.327.80), піднос з підставкою для спецій, світлий бамбук / антрацит
1 223 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.327.80
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% вторинної переробки)
бамбук, морилка, прозорий поліуретановий / акриловий лак
ДВП, бамбуковий шпон, морилка, прозорий поліуретановий/акриловий лак
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Вставка ящикаЗавдяки використанню в цьому продукті швидкозростаючого відновлюваного матеріалу, такого як бамбук, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 54 мм см |
| Глибина | 495 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Внутрішній органайзер |
| Ширина | 200 мм см |
- Ціна: 1 223 ₴


