IKEA STIG(304.984.18), Барний стілець зі спинкою, чорний/чорний
1 371 ₴
1 220,19 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.984.18
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Можна складати, тож ви можете мати кілька під рукою, але вони займають лише місце одного барного стільця.
Комфортна підставка для ніг забезпечує розслаблене положення сидячи.
Підходить до барного столу та стільниці розміром 87-91 см.
Пластикові деталі можна переробити, якщо це можливо у вашому муніципалітеті.
сталь, епоксидне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
Протріть слабким мильним розчином
Протріть сухою тканиною .
Щоб забезпечити найвищу якість, за потреби затягніть гвинти.
Цей барний стілець протестовано для домашнього використання та відповідає стандартам EN 12520 і EN 1022 щодо міцності та безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 см см |
| Ширина | 54 см см |
| Висота сидіння | 63 см |
| Властивості | З підставкою для ніг, М'який |
| Глибина | 44 см |
| Глибина сидіння | 34 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина, метал |
| Перевірено на | 100 кг |
| Ширина сидіння | 36 см |
- Ціна: 1 220,19 ₴









