
IKEA KROKFJORDEN (404.540.08), вішалка для душу, 2 рівні, оцинкований
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.540.08
Відправка з 09 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлений з оцинкованої сталі, яка є міцною та стійкою до корозії.
2 зручні гачки для підвішування щіток або губок.
2 полиці з краями запобігають падінню пляшок на підлогу.
Поєднується з іншими продуктами серії KROKFJORDEN.
сталь, оцинкована, поліефірне порошкове покриття
Протріть вологою тканиною.
Витріть насухо чистою тканиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 53 см см |
| Глибина | 11 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | метал, Оцинкований |
| Ширина | 24 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,66 ₴


