



IKEA KROKFJORDEN (304.540.04), кутова полиця з присоскою, оцинкований
700 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.540.04
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Кошик для душу KROKFJORDEN дозволяє розмістити шампуні та мило під рукою. Присоски міцно прилипають до гладких поверхонь, таких як плитка або скло, навіть під душем. Найкраще те, що свердлити не потрібно!
З присосками, які прилипають до гладких поверхонь, таких як скло, дзеркала та плитка.
Комфортна кутова полиця в душі для мила, шампуню та кондиціонера.
Металеві кришки на присосках для гладкого та завершеного вигляду.
Виготовлений з оцинкованої та нержавіючої сталі, яка є міцною та стійкою до іржі.
Приклеюється лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала та плитка.
Перед встановленням присоски очистіть плитку для кращого зчеплення.
Навантаження до 3 кг.
Поєднується з іншими продуктами серії KROKFJORDEN.
сталь, оцинкована, поліефірне порошкове покриття
Полікарбонат
синтетичний каучук
нержавіюча сталь
Пластик ABS (мінімум 20% переробленого)
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною
Для більшої стабільності не забудьте затягувати гвинти кожні 3 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 11 см см |
| Глибина | 20 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | метал, Оцинкований |
| Ширина | 20 см см |
- Ціна: 700 ₴


