IKEA ENHET(793.236.29), умивальник з половиною /двер, сірий / білий
6 411 ₴
- Під замовлення
- Код: 793.236.29
Відправка з 05 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Серія ENHET дозволяє легко створити нове рішення для ванної кімнати. Ця шафа стоїть під раковиною з полицею, щоб рушники та папір були під рукою, а гладкі білі дверцята додають кімнаті яскравості.
Білі дверцята та фасади ящиків створюють чистий, яскравий і свіжий вигляд, який можна поєднати з деталями всіх кольорів веселки. Завжди модно.
Тумба під умивальник з полицею ідеально підходить для того, щоб сховати рушники та засоби гігієни, які часто бувають у безладі.
Унікальні клинові шпильки полегшують установку, а з’єднувачі майже непомітні.
Гарантія 10 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Необхідно прикріпити до стіни для безпечного встановлення. Різні матеріали для стін вимагають різних видів кріплення. Використовуйте настінні кріплення, які підходять для стін вашого будинку - продаються окремо.
Можна доповнити 2 ніжками ENHET для шафи, які продаються окремо.
У комплект входять гвинти для з'єднання декількох нижніх шаф.
Ручки та ручки продаються окремо.
Тумба під умивальник з полицеюДСП, Поліетиленова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, поліетиленова плівка
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 60 см см |
| Глибина | 32 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | для умивальника |
| Ширина | 60 см см |
- Ціна: 6 411 ₴


