IKEA ENHET(993.236.47), умивальник з половиною /двер, білий / імітація дуб
6 973 ₴
- Під замовлення
- Код: 993.236.47
Відправка з 05 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Серія ENHET дозволяє легко запровадити нове рішення у ванній кімнаті. Ця тумба під умивальник з полицею дозволяє тримати рушники під рукою, а дубові дверцята надають їй теплий і живий характер.
Тумба під умивальник з полицею ідеально підходить для того, щоб сховати рушники та засоби гігієни, які часто бувають у безладі.
Він ідеально підходить для невеликих і вузьких ванних кімнат, оскільки базовий блок має глибину лише 30 см.
Фронти ENHET в імітації дуба поєднують відчуття тепла деревини зі стійкістю плівки до вологи, подряпин і ударів.
Унікальні клинові шпильки полегшують встановлення, а з’єднувачі майже непомітні.
Гарантія 10 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Необхідно прикріпити до стіни для безпечного встановлення. Різні матеріали для стін вимагають різних видів кріплення. Використовуйте настінні кріплення, які підходять для стін вашого будинку - продаються окремо.
Можна доповнити 2 ніжками ENHET для шафи, які продаються окремо.
Можна доповнити умивальником TVÄLLEN і сифоном RÄNNILEN, продаються окремо.
У комплект входять гвинти для з'єднання декількох нижніх шаф.
Ручки та ручки продаються окремо.
Тумба під умивальник з полицеюДСП, Поліетиленова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, поліетиленова плівка
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 60 см см |
| Глибина | 32 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | для умивальника |
| Ширина | 60 см см |
- Ціна: 6 973 ₴


