

IKEA ENHET(193.224.73), висока шафа 4 полиці/двер, сірий / білий
8 458 ₴
- Під замовлення
- Код: 193.224.73
Відправка з 05 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Серія ENHET полегшує новий старт на кухні, у ванній чи пральні. Ця висока шафа пропонує багато місця для зберігання на невеликій площі, а гладкі білі дверцята роблять кімнату яскравішою.
Ця висока шафа з 4 полицями пропонує багато місця для продуктів, рушників і миючих засобів, не займаючи при цьому багато місця. Ідеально підходить для найкращого використання простору стін у невеликих кімнатах.
Унікальні клинові шпильки полегшують встановлення, а з’єднувачі майже непомітні.
Ідеальний вибір, якщо ви хочете створити чистий, яскравий і свіжий образ, який добре поєднується практично з усім. Легко подобається і завжди в моді.
Гарантія 10 років. Умови читайте в гарантійній брошурі.
Необхідно прикріпити до стіни для безпечного встановлення. Різні матеріали для стін вимагають різних видів кріплення. Використовуйте настінні кріплення, які підходять для стін вашого будинку - продаються окремо.
Можна доповнити 2 ніжками ENHET для шафи, які продаються окремо.
Включає гвинти для з’єднання кількох високих шаф.
Ручки та ручки продаються окремо.
Висока шафа на 4 полиціДСП, Поліетиленова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, поліетиленова плівка
ДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 180 см см |
| Глибина | 32 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 30 см см |
- Ціна: 8 458 ₴


