


IKEA UPPVIND(204.378.21), торшер, нікельований / білий
7 562 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.378.21
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник дає м'яке світло, створює теплу та затишну атмосферу у вашій кімнаті.
Якщо ви хочете мати можливість змінювати інтенсивність відповідно до свого настрою та потреб, ви можете бездротово зменшити світло та перемикатися між теплим і холодним світлом, доповнивши лампу комплектом дистанційного керування TRÅDFRI. Продається окремо.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E27 молочно-білого кольору.
відтінок:
100% поліестер
Рама:
алюміній, епоксидне покриття
Протектор:
Матеріал EVA
Чашка/нижня кришка/верхня труба:
сталь, нікелювання, епоксидне покриття
Роз'єм:
алюміній
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.9 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 13 Ватт |
| Матеріал | метал, текстиль |
| Загальна висота | 150 см |
| Колір | білий, сірий |
| Ширина абажура | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 562 ₴


