IKEA SKURUP(204.711.41), настільна/настінна лампа, чорний
2 238 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.711.41
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа має подвійну функцію, її можна використовувати як настільну лампу або прикріпити до стіни як настінну лампу.
Забезпечує сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Ви можете легко спрямувати світло куди завгодно, оскільки кронштейн лампи та плафон регулюються.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E14 у формі білої опалової кулі.
Діапазон затиску 10–55 мм.
відтінок:
сталь, порошкове фарбування, фарба
Трубка / рукав:
сталь, порошкове фарбування
база:
алюміній, порошкове фарбування
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Продукт має маркування CE.
Після використання може знадобитися спеціальна утилізація. Перегляньте місцеві правила щодо цього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 94 см см |
| Довжина кабелю | 2.0 м |
| Діаметр | 12 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 8.6 Ватт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 238 ₴










