



IKEA BYMOTT(805.099.71), штора, 2 шт., білий/бежевий в смужки
677 ₴
602,53 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.099.71
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ідеальне рішення, коли ви хочете зберегти конфіденційність або зменшити відблиски на екрані телевізора чи комп’ютера. Світло ззовні може приємно проникати всередину та створювати затишну атмосферу в кімнаті.
Штори зменшують рівень загального освітлення та забезпечують конфіденційність, не даючи людям ззовні бачити прямо в кімнату.
Штори можна використовувати на карнизах або рейках.
Верхня стрічка дозволяє легко робити складки за допомогою гачків RIKTIG.
Верхній ремінь має приховані виступи, які дозволяють повісити штору прямо на карниз.
Включає: 2 штори.
Розмір відноситься до довжини кожної окремої штори.
Ви можете використовувати SY Taped Tape, щоб вкоротити штори без шиття.
68% поліестер, 32% бавовна
Машинне прання максимум 40 ° C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Сушити в сушильній машині при низьких температурах (макс. 60 °C).
Праска, максимум 150 °C.
Не піддавайте хімчистці.
Уся бавовна, яка використовується в продуктах IKEA, походить зі стійких культур. Це означає, що бавовна переробляється або вирощується з використанням меншої кількості води, добрив і пестицидів, що робить фермерів більш прибутковими.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи перероблений поліестер у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Візерунок | Смугастий |
| Довжина: | 300 см |
| Колір | білий, бежевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал | Бавовна, Поліестер |
| Поверхня | 3.60 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Відфільтроване світло |
| Тип | Шторна стрічка, Тунельна стрічка |
| Ширина | 120 см см |
- Ціна: 602,53 ₴


