


IKEA FRIDANS(903.969.35), затемняюча штора, сірий
1 717 ₴
1 528,13 ₴
- Під замовлення
- Код: 903.969.35
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Затемнювальні жалюзі блокують проникнення світла і повністю затемнюють вашу кімнату.
Рулонна штора не має шнурків, що підвищує безпеку дитини.
Може монтуватися всередині або зовні віконної ніші або до стелі.
Тканина жалюзі виготовлена з перероблених поліестерових ПЕТ-пляшок. Використання відходів як сировини на крок наближає нас до більш сталого майбутнього.
Включає настінний кронштейн
Різні матеріали стін/стелі вимагають різних типів кріплень. Використовуйте ті, які підходять для стін / стелі вашого будинку. Ви можете придбати його окремо
Планка, яка монтується з правого боку стулки.
Верхню планку можна обрізати максимум на 20 см.
100% поліестер (100% перероблений)
Поліетиленовий пластик
ацетальний матеріал
полістирольний пластик
Поліпропіленовий пластик
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Протріть вологою тканиною.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи перероблений поліестер у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Поліестер у цьому продукті виготовляється з перероблених ПЕТ-пляшок, тому зменшується використання нової сировини та зменшується вплив на навколишнє середовище.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивості | Підходить для зрізання |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина: | 195 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Перероблений поліестер |
| Поверхня | 1.56 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Затемнення |
| Тип | Рулонна штора |
| Ширина ролика | 85 см |
| Ширина тканини | 80 см |
- Ціна: 1 528,13 ₴


