IKEA BOGENSE(205.270.58), килимок з коротким ворсом, бежевий / білий в горошок
2 520 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.270.58
Відправка з 06 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Британський текстильний дизайнер Ханна Вілкокс створила килим BOGENSE із веселим виглядом, поєднавши нейтральні кольори з нерегулярним точковим малюнком. Килимок виготовлений з міцного і легкого в догляді поліпропілену.
Кольори та веселий дизайн надають кімнаті нового, свіжого вигляду.
Нейтральні кольори добре виглядають скрізь і їх легко поєднувати з іншими тканинами.
Міцний і стійкий до плям, оскільки килим виготовлений із синтетичних волокон. Просто протріть плями вологою ганчіркою.
Ідеальний компаньйон для всіх типів підлог, навіть з підігрівом.
Для цього килима вам знадобиться 1 протиковзка підкладка STOPP FILT (165 x 235 см). При необхідності можна обрізати або скласти.
Килимок добре поєднується з двомісним диваном, а також з іншими розмірами диванів, залежно від того, як він розміщений.
Килимок машинний тафтинг.
Використовуйте протиковзку підкладку STOPP FILT для додаткової безпеки та комфорту.
100% поліпропілен
поліолефіновий матеріал
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Регулярно пилососіть і обертайте килимок.
Засохлі плями слід швидко видалити, протерши забруднене місце всередині.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
При необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Коли пилососите килим, завжди використовуйте стандартну кришку для підлоги, а не поворотну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунок | Горошок |
| Грамаж | 1180 г/м2 |
| Довжина: | 195 см |
| Колір | білий, бежевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Синтетичні волокна |
| Поверхня | 2.59 м2 |
| Тип | Низький фліс |
| Товщина | 11 мм |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 133 см см |
- Ціна: 2 520 ₴







