

IKEA VODSKOV(405.123.72), килимок гладкий, натуральний / світло-сірий
3 396 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.123.72
Відправка з 06 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ми поєднали натуральний джут і сизаль, щоб створити цей міцний килим нейтральних відтінків, який справляє враження спокою та гармонії. Ідеальний вибір під обідній стіл, оскільки він плоский.
Ідеально підходить для вітальні або під обідній стіл, оскільки плоска поверхня дозволяє легко висувати стільці та пилососити.
Ідеально підходить для місць з інтенсивним рухом людей, таких як кухні та коридори, оскільки килим легко пилососити та підтримувати в чистоті.
Нековзка нижня сторона захищає підлогу, утримує килимок на місці, таким чином знижуючи ризик падіння або спіткнутися.
Килимок машинного плетення.
Килими з текстурою або жорсткими краями можуть залишати сліди на м’якій дерев’яній підлозі, навіть якщо їх покласти на неслизьку основу.
54% джут, 46% сизаль
натуральний латекс
Провітрювання і пилосос позбавлять від запаху нового килима.
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Пилососіть, збивайте та обертайте килим регулярно.
Засохлі плями слід швидко видалити, протерши забруднене місце всередині.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканини з м’яким миючим засобом.
При необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, тобто джутового волокна, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є волокно сизалю, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Грамаж | 1550 г/м2 |
| Довжина: | 150 см |
| Колір | бежевий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Натуральні волокна |
| Поверхня | 1.220 м2 |
| Тип | Плоскотканий |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 80 см см |
- Ціна: 3 396 ₴


