IKEA GAPERHULT(505.115.36), розкладний стіл, попелястий / білий
15 592 ₴
13 876,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.115.36
Відправка з 06 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Стіл на 2 персони, де можна швидко звільнити місце для 4 персон. Він однаково підійде як для бурхливих щоденних сніданків, так і для романтичної вечері на двох.
Розкладний стіл з 1 додатковою стільницею на 2-4 людини. Це дозволяє налаштувати стіл відповідно до ваших потреб.
Міцна, міцна алюмінієва рама з порошковим покриттям, яка не потребує обслуговування, дозволяє легко піднімати та переносити стіл.
Верхня поверхня з меламінової фольги міцна, легко чиститься і приємна на дотик.
1 людина може швидко і легко розкласти стіл до приходу гостей.
Ми перевірили це для вас! Поверхня столу стійка до рідин, харчових плям, масла, тепла, подряпин і ударів, а його структура стабільна, міцна і довговічна, щоб витримати багато років щоденного використання.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Місце для 2-4 осіб.
1 подовжуючий стіл в комплекті.
Щоб запобігти подряпинам на поверхні, додайте FIXA Floor Protectors, які продаються окремо.
ДВП, ясеневий шпон, прозорий лак, пластикова окантовка, поліетиленова плівка
Масив сосни, акрилова фарба
масив бука, акрилова фарба
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 75 см см |
| Властивості | Розсувний |
| Довжина: | 90 см |
| Колір | білий, бежевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 4 місць, До 2 місць |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), Дерев'я' яній шпон, тверда деревина |
| Форма | Круглий, Овальний |
| Ширина | 90 см см |
- Ціна: 13 876,88 ₴








