
IKEA DANDERYD / DANDERYD(394.839.31), стіл і 2 стільці, шпон білого дуба / Vissle сірий
29 508 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.839.31
Відправка з 06 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Стільниця має верхній шар шпону з твердої деревини, лакований для довговічності та дозволяє повністю розкрити красу натурального дуба.
Білі трубчасті сталеві ніжки столу забезпечують міцність і довговічність, нагадуючи традиційне точене дерево.
Міцний каркас крісла з масиву деревини, лакований білим свіжим кольором, щоб скрасити будь-який похмурий день.
Рекомендовано для використання тільки в приміщенні.
Щоб запобігти подряпинам на поверхні та зменшити звук ніжок стільця, які ковзають по підлозі, укомплектуйте самоклеючими накладками для підлоги FIXA, які продаються окремо.
Стіл з розкривним верхомсталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь
ДСП, Дубовий шпон, Масив дуба, Прозорий акриловий лак, Прозорий акриловий лак
поліефірна вата
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь
Посилений поліамідний пластик
Поліетиленовий пластик
100% поліестер
100% поліестер, 100% поліестер
поліамідний пластик
100% поліестер
Протріть вологою тканиною.
Для кращої якості затягніть гвинти, якщо необхідно.
Протріть м’яким мильним розчином
Протріть сухою тканиною.
Крісло пройшло випробування для домашнього використання та відповідає вимогам щодо міцності та безпеки, викладеним у стандартах: EN 12520 та EN 1022.
Стіл зі стільницею, що відкидається / стілецьМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна довжина | 134 см |
| Мінімальна довжина | 74 см |
| Ширина | 80 см см |
- Ціна: 29 508 ₴


