


IKEA METOD(993.739.82), кутова тумба стояча з каруселлю, чорний / Lerhyttan чорний тонований
16 888 ₴
- Під замовлення
- Код: 993.739.82
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Полиці можна переміщати вертикально та повертати для зручного доступу до речей.
Ідеально підходить для зберігання каструль, посуду та сухого корму.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Двері шафи 2 штОднотонний ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, АБС-пластик
сталь, оцинкована
Поліетилен, синтетичний каучук
ацетопластик, поліамідний пластик
Матеріал EVA
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Зола |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 87.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Тип | Нижній шафа |
- Ціна: 16 888 ₴


