

IKEA METOD(194.631.04), стелаж з дротяним кошиком, чорний / Lerhyttan чорний тонований
10 020 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.631.04
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
М'які та безшумні ящики з висувним упором
Ідеально підходить для зберігання каструль, сковорідок і посуду.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
дверіОднотонний ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
сталь, нікель
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь
Поліпропіленовий пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас базової шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Зола |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Тип | Нижній шафа |
- Ціна: 10 020 ₴


