

IKEA METOD(394.567.96), стелаж з дротяним кошиком, білий / Stensund beige
7 663 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.567.96
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з бежевими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплом і майстерністю.
М'які та безшумні ящики з висувним упором
Ідеально підходить для зберігання каструль, сковорідок і посуду.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
дверіДВП, Акрилова фарба, Поліефірна фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь
Поліпропіленовий пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас базової шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Нижній шафа |
- Ціна: 7 663 ₴


