
IKEA METOD(394.572.39), Тумба під раковину HAVSEN 1-спальна, білий / Bodbyn сірий
7 663 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.572.39
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами BODBYN злегка сірого кольору зі скошеними краями ви створите традиційний вигляд з теплим і дружнім враженням.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящика / дверейДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Тумба для духовки / під мийкуМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | До раковини |
- Ціна: 7 663 ₴


