IKEA METOD / MAXIMERA(294.338.85), шафа з висувною стільницею / 3 шухляди, чорний / Sinarp коричневий
21 054 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.338.85
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-коричневими фасадами SINARP з масивними дерев’яними краями ви отримаєте кухню, повну характеру та дрібних деталей.
Завдяки вбудованим амортизаторам двері зачиняються повільно, тихо і плавно.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних полозках з упором
Двері закриваються автоматично
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
масив дерева, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, оцинкована
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Ламінат, Пластикова окантовка
Оцинкована сталь
Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи шматок деревини в цьому виробі як верхній шар на ДСП замість просто масивної деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Зовнішній вигляд | Дуб |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Нижній шафа |
- Ціна: 21 054 ₴


