
IKEA METOD(194.547.60), навісна шафа з полицями, білий / Ringhult білий
4 076 ₴
3 627,64 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.547.60
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
дверіБіверборд
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблено)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини, зменшуємо вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Навісна шафаЗавдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та деревні брухти в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Глибина | 38.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см см |
- Ціна: 3 627,64 ₴


