
IKEA METOD(394.585.35), навісна шафа з полицями, білий / Сінарп коричневий
4 633 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.585.35
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-коричневими фасадами SINARP з масивними дерев’яними краями ви отримаєте кухню, повну характеру та дрібних деталей.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
дверіДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
масив дерева, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи скибку деревини в цьому виробі як верхній шар на ДСП замість просто масивної деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного виробу. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Огороджувальна стінаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Глибина | 38.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 20.0 см см |
- Ціна: 4 633 ₴


