

IKEA METOD(894.045.21), кутова навісна шафа з полицями, білий/Сінарп коричневий
10 751 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.045.21
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями для кухні, повної характеру та дрібних деталей.
Ви можна відрегулювати відстань відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
тверда деревина, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть вологою ганчіркою, водою або м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Використовуючи скибку деревини як верхній шар на ДСП замість просто масивної деревини, ми споживаємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас кутової стінної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 100.0 см см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см см |
- Ціна: 10 751 ₴


